MENU

Volný čas

Volný čas v hotelu a okolí

Užijte si svou aktivní dovolenou plnými doušky

TIPY NA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU

 

Krásy zdejšího okolí můžete obdivovat při procházkách, vyjížďkách na kole či koloběžce. O báječnou dovolenou se postará především okouzlující příroda všude kolem. K nebi zde stoupají vrcholky Novohradských hor až do výše 1000 m n. m. Místní příroda patří k těm nejzachovalejším v celé republice a díky čerstvému vzduchu, který sem putuje přímo z Alp, vytváří prostředí vhodné pro lidi s dýchacími obtížemi. Můžete se projít po místních památkách či si projít romantické Terčino údolí v údolí říčky Stropnice nacházející se necelý 1 km od hotelu.

Milovníky cykloturistiky zajisté potěší množství propracovaných cyklostezek, po kterých je možné projet všechna zajímavá místa celého regionu. V okolí je také spousta možností procházek po okolí a pro zpestření si u nás můžete zapůjčit hole na Nordic walking. V okolí hotelu je také možnost zapůjčení kol, elektrokol a koloběžek, stačí se zeptat na naší hotelové recepci. Jste-li příznivci bílého sportu, rádi vám nabídneme možnost rezervace nově postavených tenisových antukových kurtů v areálu TJ Nové Hrady (cca 5 min. autem od Wellness hotelu Rezidence). Také možností ke koupaní v okolí je zde spousta, např. v okolních rybnících nebo na koupalištích. 

Pokud jste si už okolí hotelu dostatečně užili, v okruhu do 50km od našeho hotelu se nachází 3 skvosty jižních Čech - Český Krumlov, České Budějovice a Třeboň, kam můžete pohodlně dojet autem. V zimě také můžete využít nedalekých rakouských ski areálů

A váš den můžete zakončit v naší hotelové wellness oáze s krásným krytým bazénem.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..